Snorezz Kullananlar, Snorezz Sprey Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri

Snorezz Kullananlar

Snorezz kullananlar ne diyor? Hepsi bu sayfada. Snorezz kullanıcı yorumları ne demiş bunu araştırıyorsanız en doğru yerdesiniz. Ürün hakkında belirtilen görüşleri, merak edilenleri, öneriliyor mu bu konu hakkında yapılan tüm görüşler bu sayfada.
Sitemiz üzerinde yer alan snorezz yorumları hemen şu an okumuş olduğunuz yazının bitiminde yer almaktadır. Sizde görüşünüzü belirtmek isterseniz sayfayı aşağıya doğru kaydırınız ve yorum alanına snorezz sprey yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Snorezz sprey kullananlar arasında iseniz yorum alanına görüşünüzü belirttikten sonra onaylamanız yeterli olacaktır. Ayrıca merak ettikleriniz varsa yine yorum alanından bize sorabilirsiniz.
Ürün sizlere orijinal, hologramlı ve hızlı kargo olarak gönderilir. Ürünle ilgili çeşitli kampanyalar yer almaktadır. Örneğin 1 adet alımlarda 39 lira artı 10 lira kargo olarak satılmaktadır. 3+1 alımlarda ise 89 liradır. Kargo da ücretsiz olarak sizlere gönderilmektedir. Kampanyaları incelemek için anasayfaya da sipariş sayfasında yer alan adet fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Snorezz sprey kullanıcı yorumları sayfamızda görüşlerinizi belirtirken küfür ve hakaret içeren yorumların silineceğini unutmayınız. Kapıda ödeme kolaylığı ile alabileceğiniz bu ürünü ister tek çekim ister nakit olarak alabilirsiniz. Kartla mı nakit mi bunu sipariş verirken belirtmeniz gerekmektedir. Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderim yapılmakla birlikte yol uzunluğuna ve stoklara bağlı teslim süresi en geç 3 iş günü kadardır. Sizler için hazırlanmış özel kampanyaları takip edebilirsiniz. 3 ve 5 adet ürün alımlarınızdan 1 adet sprey hediye gönderilmektedir. Kargo da 3 ve 5 adet kampanyalarında ücretsiz olmaktadır. 1 ve 2 alımlarda ise 10 lira kargo ücreti alınır.

Snorezz Şikayetleri

Snorezz şikayet var mı? Bu konuyu da araştıranlar bu sayfadan yorumları takip edebilirler. Çünkü kullanıcıların yaptığı olumsuz yorumlar bir nevi şikayet yerine geçeceği için ayrı bir sayfa oluşturulmadı. Tüm yorumları sizler için tek sayfa da toparladık. Snorezz sprey şikayetleri ve yorumlarını görmek için sayfayı aşağı kaydırınız.
Bu yazı snorezz sprey kullananlar, snorezz yorumları, kullananlar, kullanıcı yorumları, şikayetler, gerçek yorumlar, müşteri görüşleri gibi bilgileri içermektedir. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 1. Aylin

  14 Mayıs 2019

  Merhaba arkadaşlar? Aranızda bu ürünü deneyenler var mı? Var ise nasıl bir ürün bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

 2. Canan

  15 Mayıs 2019

  Annem görmüş almamı istedi benden. Bende onun için yarın arayıp sipariş vereceğim. Herhalde 2 güne Bursa’ya gelir.

 3. Sedef

  17 Mayıs 2019

  İnstagram da dolaşırken rastladım buna. Babamda öyle bir şey arıyor. Kendisine bir danışayım olur derse sipariş veririm.

 4. Faysal

  20 Mayıs 2019

  Ben bu ürünü alıp denemek istiyorum. Bugün versem yarın İstanbul’a ulaşma imkanı nedir? Gelir ise siparişimi vereyim. Çünkü çarşamba sabahı seyahate çıkacağım.

 5. admin

  24 Mayıs 2019

  Merhaba Faysal Bey, İstanbul ili içerisinde teslimat süresi genelde ertesi gündür. Bazı bölgelere 2 iş günü de sürebilmektedir.

 6. Derya

  29 Mayıs 2019

  Babam için almıştık ürünü. Baya beğendiğini söyledi. Şimdi o söyleyince eşim içinde almayı düşünüyorum ona danışayım kabul ederse ona da bir adet alacağım en azından denesin belki babam gibi beğenir.

 7. Yunus

  1 Haziran 2019

  Sanırım erkeklerin hanımlara göre daha çok tercih ettiği bir ürun. Ben tatil sonrası alıp kullanacağım. Kullandıktan sonra aklıma gelirse tekrar girip yazarım.

 8. Osman

  2 Haziran 2019

  Yeni gördüm bu ürünü daha şimdi 9 günlük tatip için memlekete geldim. Artık döndüğümde almaç için sizi arayacağım.

 9. Beril

  5 Haziran 2019

  Bir kaç gün oldu kullanmaya başlayalı ama ilk kullanımlar için fena değil diyebilirim. Yani almak isteyenler bence denesin.

 10. Remzi

  28 Haziran 2019

  Bugün sipariş verdim Antalya iline pazartesi gelir dediler bende gelmesini bekliyorum kullanmaya başlamak için. İşe yararsa gece çok daha rahat uyuruz artık.

 11. İsmail

  8 Temmuz 2019

  Ürün fiyarı kaç lira acaba? 2 adet almak istiyorum. Birde Gaziantep’e kargo ile gönderebilir misiniz? Gönderebilirseniz kaç günde gelir.

 12. admin

  8 Temmuz 2019

  Ürün fiyatları anasayfamızda yer almaktadır. Ayrıca üst tarafta görsellerde yer almaktadır. 1 adet 39 lira, 2 adet 69 lira, 4 adet 89 lira, 6 adet 109 liradır. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderilebilmektedir. 2-3 iş günü içerisinde teslim edilir.

 13. Oktay

  19 Temmuz 2019

  Merhaba aldığımız ürünün orjinal olduğunu nasıl anlayabiliriz bunun bir yolu ya da yöntemi mevcut mudur?

 14. admin

  19 Temmuz 2019

  Oktay bey, ürün üzerinde hologram yer almaktadır. Ordaki orjinallik kodunu sorgulatabilirsiniz.

 15. Zafer

  24 Temmuz 2019

  Demin gördüm bir deneyeyim dedim. Belki işe yarar diye sipariş verdim. Bazı kişiler iyi dediği için alma kararı verdim.

 16. Türkan

  2 Ağustos 2019

  2-3 gündür spreyi kullanıyorum biraz işe yaradı gibi. Deneyelim bakalım ileriki dönemlerde de daha iyi etkisi görülecek mi onuda 1 ay sonrasında biraz daha net anlarız.

 17. Ayşen

  19 Ekim 2019

  Bu burun spreyini bende almak istiyorum. Ama kaç adet alsam diye düşünüyorum. Sanki 4 adetli kampanya daha uygun tek adede göre.

 18. Hasan

  5 Kasım 2019

  Merhaba, 2 kutu aldım bitmek uzere neredeyse ilk kullanınlara göre etkisi şimdi daha iyi görülmeye başlandı. Devam edince daha iyi olacak gibi geliyor bana.

 19. Hakan

  24 Kasım 2019

  Kısa vadede etkili gibi bir izlenim verdi. Uzun vade de sürekli bu etkisi devam eder mi bilmiyorum açıkçası deneyerek göreceğiz artık.

 20. Fehmi

  10 Aralık 2019

  İlk alınca işe yarar mı diye düşünmüştüm. İyi ki alıp kullanıyorum. Etkili bir sprey ve fiyatı da çok pahalı değil. Daha önce çok daha pahalılarını kullanmıştım onlardan bu kadar memnun kalmamıştım. Bir kaç arkadaşıma da ürünü tavsiye ettim.

 21. Hamide

  17 Aralık 2019

  İlk defa bu tarz bir ürün deneyeceğim. Umarım söylendiği gibi çıkar. Memnun kalırsa sürekli kullanırım. İyi olduğunu söyleyen arkadaşlarım oldu onların bana tavsiyesi üzerine bende alım deneme kararı aldım bugün.

 22. Şevket

  26 Aralık 2019

  Daha önceleri buna benzer bir çok burun spreyi denedim. Bu diğerlerinden daha iyi. En azından benim için daha etkili oldu. Bu yüzden elimdekiler bitince tekrar sizin için girip son bir değerlendirmemi yapacağım.

 23. Nihat

  2 Ocak 2020

  Ürün elime geçti. Kargo hozlı iekilde elime ulaştı. Hologramını da kontrol ettim sorguladığım ürün orjinaldir dedi. İlk defa kullandım fena değil işe yarıyor gibi. Daha bir kere kullandım. İleri ki zamanlarda bu daha net anlaşılacak.

 24. Selçuk Şen

  8 Ocak 2020

  Dün öglen sipariş verdim bugun elime ulaştı kargolama falan ve gönderim hızları çok iyi. Ürününüzde bunun gibi iyi çıkar umarım.

 25. ünsal humaç

  15 Ocak 2020

  Ürünü Terüdütle Almıştım Elime Hızlı Bir Şekilde Ulaştı Gerçekten İlk Kullanmama Rağmen Rahatlattı teşekürler..

 26. Reyhan

  16 Ocak 2020

  Eşim için bugün sipariş verdim. Bir arkadaşı tavsiye etti o da benden sipariş vermem için rica etti. Geldikten sonra kullanmaya başlayacak bakalım memnun kalırsa tekrar ileride yine sipariş verebiliriz.

 27. Yunus

  23 Ocak 2020

  Dün sipariş vermiştim bugün öglen elime ulaştı. Kargo çok özenli hazırlanmış ve hızlı bir şekilde ulaştığı için teşekkür ederim.

 28. Mükerrem

  29 Ocak 2020

  Snorezz sprey ürününü alalım 20 gün oldu ve kullanım olarak hep pratik hem de etkisini ilk günden itibaren gösteriyor diyebilirim. Elimdekileri kullanmaya devam ediyorum bitince sanırım artık daha net bir şey söylenebilir.

 29. Adnan

  5 Şubat 2020

  Pazartesi günü elime geçmesini istiyorum. Ne zaman sipariş versem pazartesi elime ulaşır. Malatya da oturuyorum bilgi verirseniz ona göre ürünü alacağım.

 30. admin

  7 Şubat 2020

  Cuma günü sipariş verirseniz büyük ihtimalle pazartesi günü size ulaştırılır Adnan bey.

 31. Tufan

  17 Şubat 2020

  Pazar mesaj attım bu gün dönüş yaptılar bekliyoruz kullanınca yorum atacağım

 32. Salim

  19 Şubat 2020

  Üründen bir adet almıştım bitti. Etkisini gördüğüm için bugün tekrar sipariş vereceğim. Benzer ürünlere göre çok daha iyi marka bence. İlk defa bir üründen memnun kaldığım için ikinci kez sipariş vereceğim.

 33. Mehmet Ali

  3 Mart 2020

  Dün instagramda dolaşırken bu ürüne rastladım. Şöyle bir baktım iyi gibi görünüyor. Bunun üzerinde siparişimi verdim. Kullandıktan sonra bakalım etkili mi değil mi o zaman göreceğiz. Umarım işe yarar hani fiyatı da çok da ucuz değil.

 34. Mükerrem

  10 Mart 2020

  Benim bu özellikte bir ürüne ihtiyacım vardı bende çoğu kişi gibi sosyal medyadan duydum 4 tane kendim için sipariş verdim. Kullandıktan sonra olumlu ya da olumsuz buradan sizlere ürün ile ilgili deneyimlerimi paylaşmaya çalışacağım.

 35. İsmail

  21 Mart 2020

  Şimdiye kadar 1 kutuya yakın kullandım ve etkili bir serum olduğunu söyleyebilirim. Daha önce denediklerime göre daha iyi çıktı. Şu an kullanmaya devam ediyorum bakalım bu kutu da bitince ekstra bir şey fark eder ise sizlerle görüşlerimi paylaşırım.

 36. Okan

  29 Mart 2020

  Bir kaç ay ürünü takip ettikten sonra 2 hafta önce aldım ve şu an kullanmaya başladım. Sprey beklediğimden iyi çıkıyor ve her gün kullanıyorum. Bununda etkisini görüyorum. Şu anlık memnunum ve kullanmak isteyenlere de tavsiye ederim.

 37. Kenan

  7 Nisan 2020

  Dün uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla telefonlaştık konu konuyu açarken öyle birnsprey varmış falan derken bende biraz baktım en sonunda bu siteye ulaştım bu hafta 2 tane alıp deneyeceğim umarım iyi bir şey çıkar.

 38. Rıza

  14 Nisan 2020

  1 aya yakındır snorezz isimli ürünü kullanıyorum. Özellikle ilk kullanımdan itibaren bariz bir şekilde etkisini gösteren bir sprey olduğunu söyleyebilir. Keşke 4 ya da 6 lı kampanyalar biraz daha uygun olsaydı en azından onlardan yararlanabildik. 2 kutu almıştım bitince mecbur tekrar alacağım.

 39. Cüneyt

  20 Nisan 2020

  Bu aralar almayı düşündüğüm ürünlerden biri fiyatı da çok değil. Özellikle çoklu paket alınca kargo ücreti de yok. Buda çoklu paketlerden yararlanmayı düşündürüyor beni. Bir kaç gün daha düşünüp karar verdikten sonra buradan siparişimi veririm artık.

 40. Serkan

  28 Nisan 2020

  1 aya yakındır bu spreyi kullanıyorum. Açıkçası öyle bir performans beklemiyordum üründen. Ama kullandığımdan beri beni baya rahat ettirdi. 2 kutu almıştım yine almayı düşünüyorum. Elimdeki 2 hafta daha yeter bitince tekrar alacağım.

 41. Nazlı

  6 Mayıs 2020

  Bugün 4 tane sipariş verdim. 3-4 güne geleceği söylendi. Artık gelmesini bekliyorum. İyi bir sprey çıkarsa snorezz bundan sonra da kullanırım. Bakalım artık gelsin bir kullanalım ona göre zaten iyi olup olmadığını öğrenmiş olacağız.

 42. Zeki

  15 Mayıs 2020

  Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım bu spreyi dediği kadar varmış bence bu tür ürünler arasından en iyilerinden biri. Bu kadar iyi çıkacağını tahmin etmemiştim bile. Kullanmak isteyenlere öneririm bu spreyi.

 43. Eyüp

  22 Mayıs 2020

  3 haftaya yakındır kullanıyorum ve gerçekten beklediğimden çok daha iyi çıktı. Spreyi kullandıktan 5 dakka sonra acayip şekilde rahatlatıyor. Günden güne daha çok etkiso görülüyor. Elimde 3 kutu daha var kullanmaya devam edeceğim snorezz ürününü.

 44. Şevki

  29 Mayıs 2020

  En çok merak ettiğim ürünlerden biri almayı düşünüyorum. Fiyatı da 4 ya da 6 alınca daha uyguna geliyor gibi. Bu kampanyalardan birinden yararlanacağım büyük ihtimalle. Bende memnun kalırım üründen. Artık geldikten sonra görmüş olacağız.

 45. Yusuf

  6 Haziran 2020

  4 gün önve tarafıma ulaştı geldiği günden beridir kullanıyor henüz yeni kullanmaya başlamama rağmen etkili olduğunu söyleyebilirim. Umarım ileri ki günlerde bu etkiler daha da artar bunu da zaman gösterecek.

 46. Nalan

  13 Haziran 2020

  20 gün önce almıştım ürünü ve de düzenli olarak kullanmaya çalışıyorum ilk aldığımdan beri baya iyi olduğu izlenimini verdiğini söyleyebilirim. Bunun dışında kullanışı kolay ve çok pratik. Fiyat olarak da fena değil. Fiyat ve performans olarak düşünüldüğünde alınabilir bir ürün.

 47. Ayhan

  19 Haziran 2020

  6 tane olan kampanyadan aldım ürünü daha yeni bugün elime ulaştı üzerinde yazdığı kullanım talimatına göre kullanmaya başlayacacağım kullandıktan sonra bakalım bu kadar yapılan yorumlar gibi iyi bir yorumu hak ediyor mu öğreneceğiz.

 48. Sedef

  29 Haziran 2020

  2 tane sipariş için dün saat 8 gibibform doldurdum öglen gibi arayıp onay istendi bende bende kabul ettim. 2 güne kadar ulaşır söylendi bende gelmesini bekliyorum iyi yorumlar var ürünle ilgili bakalım bende o iyi yorum yapanlar arasına katılacak mıyım. 🙂

 49. Ferhat

  3 Temmuz 2020

  20 gündür kullanan biri olarak sprey fena değil iş gören bir ürün. Şu an kullanmaya devam etmekle birlikte iyi bir sprey olduğu yönünde izlenimim var bu ürünle ilgili. Önerilir mi evet önerilebilecek bir ürün şimdiye kadar benzer bir çok ürün kullandık en iyi gelen bu diyebilirim.

 50. Salim

  13 Temmuz 2020

  Bir arkadaşım geçen alıp kullandığını be beğendiğini söyledi. Onun bu ürünü iyi yönde anlatmasından dolayı bende almaya karar verdim. Yarına büyük ihtimalle hem ararım hem de siparişimi veririm bakalım aynı etki bende de olacak mı.

 51. Meltem

  24 Temmuz 2020

  4-5 gündür kullanıyorum genel olarak ilk düşüncelerim işe yarıyor gibi duruyor kullanınca rahatladığınızı 5-10 dakika içerisinde hissediyorsunuz. Büyük ihtimalle bir kaç hafta sonra tam olarak etkisi nedir ya da ne değildir bunu göreceğiz. O zaman da tekrar yazarım.

 52. Rahmi

  31 Temmuz 2020

  Geçen sıkıntıdan nette dolaşırken tanıtımına rastladım ürünün fena değil gibi duruyor yorumlara bakıldığında. Tabi kullanmadan da bilemeyiz ama aklımda almak gibi bir fikir var kısa zaman içerisinde. İyi mi değil mi denedikten sonra anlarız dediğim gibi.

 53. Cavit

  7 Ağustos 2020

  Eşim nette görmüş benim için sipariş verdi 2 gündür kullanıyorum ürünü rahat kullanımlı ve etkili bir ürün izlenimi verdi bana. Buda başlangıç için iyi geldi. İlerliyen zamanda nasıl olur bilemem ama şimdilik memnun gibiyim.

 54. Fahri

  14 Ağustos 2020

  Bugünlerde merak ettiğim ürünlerden bir tanesi. Bu hafta maaşım gelince 2 tane alıp deneyeceğim. Kullanıp memnun kaldım diyelim hem kendim için bir daha sipariş vereceğim hem de çevremde de eminim bunu kullanmak isteyecek bir sürü kişi var.

 55. Suphi

  24 Ağustos 2020

  Geçen hafta siparişimi verdim bir kaç gün sonra da ürün elime ulaştı. Beş altı gündür kullanıyorum ilk kullanımlarımda hissettirdiği etki iyi yönde. Kullandıktan sonra insan rahatlayıp ferahlıyor bu da daha kaliteli bir uykuya yardımcı oluyor.

 56. Nurcan

  4 Eylül 2020

  Ürünü ilk aldığımdan bugüne kadar 20 gün gibi bire zarfı geçti. Bu yüzden tam olmasa da bu 20 günlük içerisinde bende uyandırdığı izlenim iyi yönde. İyi bir sprey olduğu kanaatindeyim ve ilk kullanımda bile bunu hissettirebiliyor ürün. Halen kullanmaya da devam ediyorum.

 57. Ercan

  12 Eylül 2020

  Dün bir arkadaşım konuşurken snorezz diye bir ürün varmış. İyi soyleniyor ürün hakkında söyleyince bende biraz merak edip baktım bir kaç yere. Sonunda buradan almaya karar verdim. Kullandıktan sonra görüşümü herkesle paylaşırım.

 58. Serkan

  25 Eylül 2020

  15-20 gün kadar önce sipariş verdim ürünü. Elime ulaştıktan 3 gün sonra anca aklıma geldi bunu kullanmak. Bir kullanmaya başladım baya bir işimi gördü. Halen de kullanmaya devam ediyorum. 39 lira çok büyük bir meblağ değil ama işe yaraması da güzel bir şey.

 59. Ferhat

  11 Ekim 2020

  Arkadaşım kullanmış geçen söyledi o da bana bir dene dedi belki sende beğenirsin diye. Bende yarın arayıp sipariş vereceğim. Arkadaşım gibi memnun kalırsam bende sizlerle paylaşırım yorumumu.

 60. Kerim

  17 Ekim 2020

  Ürünü sipariş vermek istiyorum lakin daha önce hiç kapıda ödeme ile sipariş vermedim. Nasıl kapıda ödeme ile ürünü alabiilirim bu konu ile ilgili bilgi verirseniz ona göre sipariş vereceğim. Şimdiden vereceğiniz bilgi için teşekkür ederiz.

 61. admin

  21 Ekim 2020

  Merhaba Kerim bey, telefon ile sipariş verirseniz bize bunu iletmeniz yeterli. Site üzerinden sipariş verecekseniz sipariş sayfası üzerinden kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Ekstradan bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Yorum Yazın
Snorezz sprey, snorezz nedir, ne işe yarar, kullanımı nasıldır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, eczanelerde satılır mı, nerede satılır, satış yeri, içeriği, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.